.

 

Hakkımızda

Evyapar Alışveriş Merkezi SAN.TİC.LTD.ŞTİ  

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. No:273 Ümraniye / İstanbul      


Faaliyetine, 1988 yılında KONFOR Halı Mağazaları adı altında başlayan firmamız; 1998 yılında Evyapar Alışveriş Merkezi SAN.TİC.LTD.ŞTİ olarak  perakende mağazacılığına ilk adımı atmıştır.
1998 yılında tek şubesi olan firmamız bugün Türkiye genelinde 14 şubesi ile kalite ve güvenin simgesi haline gelmiştir.

Bugün müşterilerine en çok güven duyulan uluslararası ve yerli markaları bünyesinde bulunduran firmamız ; Cep telefonu, Bilgisayar, TV,Ses Sistemi, Beyaz eşya, Elektrikli ev aletleri, Isıtma-soğutma, Zücaciye, Porselen, Ev tekstili, Halı, Mobilya, ana gruplarından oluşan 50.000 çeşit ürün gamı sunmaktadır.  Mağazalarımız da müşterilerimizin alışveriş esnasındaki tüm konfor ve memnuniyeti düşünülerek tasarlanmıştır.    

Müşterilerimize sunduğumuz nakit ve kredi kartlı ödeme seçeneklerimizin yanında; hiç peşinatsız, kredi kartsız, sözleşmeli ödeme seçeneklerimizin sunulduğu avantajlar, kaliteli hizmetimiz, kendimize özgü mağaza konseptimiz; Tüm ürün guruplarını sergilediğimiz geniş ve ferah mağazalarımız ile  200 e aşkın  çalışanımızla; EVYAPAR AVM olarak önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.  

Geçmişimiz den ve müşterilerimizden aldığımız bu güç ile Türkiye nin dört bir yanında yeni satış noktaları ve yeni istihdam ile  halkımıza ve ülkemize hizmete  devam edeceğiz.